Бондаренко запрошує на обговорення бюджету Черкас. Воно відбудеться онлайн

Анатолій Бондаренко запрошує черкасців долучитися до онлайн-обговорення проєкту бюджету територіальної громади на 2024 рік. Воно відбудеться 17 грудня 2023 року о 12 годині.

Про це 8 грудня у фейсбуці повідомив черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

Щоб взяти участь в обговоренні, потрібно заповнити форму за покликанням. Учасникам надішлють на зазначену у формі електронну адресу покликання в “Zoom” для приєднання до бесіди.

Проєкт бюджету вже розмістили на сайті міської ради.

Пропозиції черкасці можуть надіслати до 18 грудня на електронну пошту департаменту фінансової політики ЧМР: finck@ukr.net.

Крім того, на засіданнях постійної комісії ЧМР з питань бюджету та економічного розвитку в будівлі Черкаської міської ради 13, 14, 18, 19 та 20 грудня 2023 року об 11 годині відбудуться презентація та офлайн-обговорення бюджету громади на 2024 рік. Адреса: місто Черкаси, вулиця Байди Вишневецького, 36 (кімната 206).

Проєкт бюджету вже розглянули члени виконкому. Проєкт рішення міської ради “Про бюджет Черкаської міської територіальної громади на 2024 рік”, вже оприлюднили.

Нагадаємо, жителі Черкас щосуботи виходять під будівлю міської ради на мітинг “Гроші на ЗСУ”. Під час крайнього мітингу, 2 грудня, однією з вимог активістів також була продемонструвати проєкт рішення про місцевий бюджет на 2024 рік.

Перед цим влада пішла на зустріч мітингарям і під час трьох бюджетних комісій внесла зміни до бюджету, аби знайти більше коштів для ЗСУ.

Як інформував секретар Черкаської міської ради Юрій Тренкін, нині в резервному фонді міського бюджету є ще “вільних” 50 мільйонів, які можуть бути спрямовані на закриття заявок, що надходитимуть від військових частин до кінця 2023 року.

Стань Миколайчиком для воїна! Долучайся до мегазбору “18000” і Хамази та збирай з нами 3 мільйони на подарунки захисникам. Відправляй свій важливий донат на банку.

 

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *