Борди, ями і субсидії. У мерії обговорили роботу комунальних підприємств

На вранішній нараді у черкаській мерії обговорили основні звернення від громадян до комунальників та діяльність підприємств.

Так, найбільше звернень громадян надходять до черкаських СУБів. За словами керівників служб, вони стосуються проблем із покрівлею в будинках, які викликанні таненням снігу.

Найбільше звернень до «Черкаситеплокомуненерго» пов’язані із роз’ясненнями щодо субсидій. За словами директора підприємства Павла Карася, уряд прийняв рішення, що просрочка оплати за комунальні послуги в один місяць унеможливлює отримання субсидій.

У «водоканала» найбільше звертаються за роз’ясненням щодо лічильників, оскільки неврегулювано питання із встановленням загально будинкових лічильників.

Керівник КП ЧЕЛУАШ Олексій Мельник, повідомив, що нині погода дозволяє працювати із рециклером і засипати проблемні ділянки осколом.

Очільник муніципальної інспекції Віталій Косяк пообіцяв демонтувати незаконні білборди, оскільки «гроші є». Міський голова закликав його врешті розібратися із незаконними конструкціями по бульвару Шевченка та покритикував роботу інспекції.

Міський голова також анонсував проведення в середу розширеної наради за участі керівників комунальних підприємств та ЗМІ для висвітлення в пресі актуальної інформації, пов’язаної із діяльністю комунальників.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *