Борець із Черкас готується до поєдинку в Молдові (ВІДЕО)

Черкащанин Олег Панченко готується до свого п’ятого професійного поєдинку, що відбудеться 15 лютого у Молдові.

Про це розповідають у сюжеті “Суспільного“.

За словами Олега Панченка, на професійному рівні він змагається близько двох років.

– Виступаю близько двох років. Першій бій був в кінці 2017 року, я дебютував в Києві. Це перша перемога була. Не було страшно. Займаюсь боксом ще з 2009 року просто займався, не виступав. Потім займався бойовим самбо і якось згодом мені запропонували перейти в професійний, я виступив. Уже провів 4 поєдинки: три перемоги, одна поразка, – зазначає спортсмен.

Олег тренується щодня.

– Видно, що в Олега не було великої перерви. Після минулого бою він дуже гарно відновився. У нього був не важкий бій і він легше увійшов в ритм. Вже класно почав працювати, по ньому було видно, що він уже в гарній формі. Хоча пройшов буквально тиждень, як він почав тренування. Мені дуже подобається. Будемо відточувати свої сильні сторони – партер, стійка. Побільше переводів і звичайно контроль та домінування в партері, – розповідає тренер черкащанина Олександр Зелінський.

У клітці борець зустрінеться із суперником з Молдови.

– Там місцева зірка з Кишинева. Петро Буздеган – професійний рекорд у нього здається 3,0. Саме на попередньому турнірі де я виступав. Він також виступав. І він виступав проти суперника з України, з Києва хлопець. Він у нього виграв нокаутом. Ми так подивились, хороший хлопець, – ділиться Олег.

Спортсмен працює не лише над фізичною підготовкою, а й власною вагою, адже бій відбудеться в ваговій категорії 71 кілограм. Олегу треба скинути ще 8 кілограм.

Бій черкащанина припадає на його день народження, 15 лютого.

– Це вже не перший раз, на свій минулий день народження також виступав. 15 лютого так виходить. Другий рік поспіль на свій день народження буду виступати в клітці. Перший раз вийшло добре, отримав перемогу. Це був бій в клітці, але він не йшов в офіційну статистику. А це буде більше на професійному рівні, – розповідає Олег.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.