Ботнар розповів про “симбіоз”, який міг його замовити

Заступник міського голови Юрій Ботнар заявив, що не мав конфліктів із депутатом міськради Максимом Шадловським, якого підозрюють у замаху на вбивство політика.

Про це він повідомив на пресконференції.

– Я не мав і не маю з Максимом Шадловських жодних матеріальних і особистих справ. І конфліктів не мав. Принаймні висловлених з його боку чи мого, – зазначив Ботнар.

Окремо він прокоментував пресреліз Державного бюро розслідувань, у якому зазначалось, що Ботнар із Шадовським не поділили сфери впливу.

– Жодних сфер впливу я не маю і не розподіляю, всі мої обов’язки зазначені у розпорядженні міського голови. Що мало на увазі ДБР – можете запитати в них, – додав заступник мера.

За слова Ботнара, він до останнього не знав, хто замовник замаху на його життя. Водночас сам депутат обласної ради пов’язує інцидент із “Новою якістю”, оскільки свободівці голосували за розірвання угод на обслуговування будинків із цією компанією.

– Під протокол слідству я повідомив, що пов’язую цей замах із моєю діяльністю. І політичною, і службовою, з моєю антикорупційною діяльністю. І я, і наша команда голосували за розірування угод з компанією “Нова якість”, – сказав Ботнар. – Максим Шадловський, який потрапив до міськради через партію Бродського (Шадловський став депутатом від Партії вільних демократів, – ред.), Олексій Романов і Людмила Бордунос, моя колега, є політичним дахом Андрія Бортника в Черкасах. Кримінальним дахом його бізнесу виступають “прудіни”, які, за моїми даними, керуються із Москви, і “мєліни”, які керуються колишнім депутатом міськради від Партії регіонів. Гадаю, саме цей симбіоз може бути причетим до замаху на вбивство.

Також Ботнар зазначив, що наприкінці минулого року депутати міськради Шадловський і Романов тиснули на нього, аби він разом із однопартійцями “змінили свою позицію щодо відставки міського голови”.

Нагадаємо, 16 липня мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що зник його заступник Юрій Ботнар.

Згодом у поліції повідомили, що почали його розшук.

Опісля правоохоронці зазначили, що імітували його вбивство, аби затримати замовника. Ним, за версією слідства, є депутат міськради Максим Шадловський.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.