Будинок на Замковому узвозі буде взято під дію охоронного договору

Будинок Школьнікова

Суд зобов’язав власників історичного будинку Школьнікова, що розташований на Замковій горі в Черкасах, укласти охоронний договір.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Зазначають, що прокурором скеровано до суду позовну заяву про зобов’язання власників об’єкту культурної спадщини укласти охоронний договір. Умовою цього договору є забезпечення особою збереження пам’ятки та підтримання її в належному стані.

У Черкаському окружному адміністративному суді позов прокурора задоволено у повному обсязі – власників будинку зобов’язано упродовж місяця з дати набрання чинності рішення суду укласти з Управлінням культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації охоронний договір на історичний будинок.

Додають, що наразі суд розглядає аналогічний позов прокурора щодо іншого історичного будинку, що також розташований на Замковому узвозі.

Нагадаємо, 12 грудня Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурорів Черкаської окружної прокуратури в інтересах держави проти Черкаської міської ради. Своїм рішенням суд зобов’язав мерію внести зміни до генерального плану міста Черкаси в частині віднесення земельної ділянки по вулиці Гагаріна, 60 до території рекреаційного призначення. Саме тут приватне товариство “Надія” планує збудувати комплекс житлових багатоповерхівок.

Однак Черкаська міська рада 17 січня подала апеляційну скаргу на рішення місцевого адміністративного суду про визнання незаконним внесення змін до генерального плану міста, у наслідок яких стала можлива житлова забудова Замкового узвозу.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *