Будинок торгівлі втретє намагається отримати дозвіл від мерії на реконструкцію

Адміністративна комісія Черкаського міськвиконкому скасувала протокол про штраф, виписаний  на уповноважену особу Будинку торгівлі. 

Раніше муніципальна інспекція склала протокол за неналежний технічний стан та зовнішній вигляд фасаду.

На засіданні адмінкомісії представник Будинку торгівлі зазначила, що протокол було складено після того, як із фасаду зняли рекламні оголошення.

– Дії керівництва Будинку торгівлі не поршують правил благоустрою міста Черкаси, – запевнила представник Будинку торгівлі Ірина Галіцька. – Орендарі торговельного центру чітко виконали рішення виконкому і зняли всі рекламні вивіски з фасаду.

Вона також зазначила, що зовнішній стан споруди зараз повністю пояснюється її віком – цьогоріч Будинку торгівлі буде вже 40 років.

– Повний капітальний ремонт жодного разу за весь цей час не проводився, за новими тенденціями потребує переоснащення. Зараз же ми вже розробили ескізий проект щодо зміни конструктивних елементів, туди включено фасад, хочемо зробити повну реконструкцію, змінити й прилеглу площу. Ескіз уже був на розгляді містобудівної ради.

Вона також повідомила, що Будинок торгівлі вже тричі подавав заяву на отримання містобудівних умов та обмежень, яка дозволить покращити зовнішній вигляд будівлі. Втім отримати їх від міського департаменту архітектури та містобудування не вдається. Через це і не починаються роботи.

– Цього року Будинку торгівлі буде 40 років. Ми хочемо, щоб до ювілею він мав оновлений сучасний вигляд. Готові завести інвестиції для покращення фасаду і прилеглої території. Без отримання дозвільних документів ми не можемо почати ці роботи, – говорить Ірина Галіцька.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Чому в ваших Європах модерністичні будинки 60-80 років підтримують в первозданному виді, а тут помити вікна, почистити фасад і не треба робити вагонкою євроремонт. Поважайте творчу роботу архітектора і перестаньте колхозити будівлі в місті.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *