Будинок в Умані, у який влучила ракета, реконструюватимуть за 65 мільйонів. Хто це робитиме?

Департамент будівництва Черкаської обласної державної адміністрації провів тендер на реконструкцію будівлі в Умані, в яку у квітні цього року влучила російська ракета.

Про це йдеться на порталі Прозорро.

На торги прийшов один учасник – це «Уманьрембуд 2». З ним уклали угоду на 64,97 мільйона гривень.

Роботи мають бути завершені до кінця наступного року.

Згідно з договором, найбільшу суму коштів буде витрачено на мінеральну вату, мова про майже 15 млн гривень. Ціна за один кубічний метр матеріалу складає 4,3 тисячі гривень разом з ПДВ, у той же час роздрібна ціна без врахування гуртових скидок на такий же матеріал становить 3,9-4 тисячі гривень.

Також планується придбати декілька сотень радіаторів різного типу. Ціна всіх також перевищує ринкову на 20-30%. Окремо варто зазначити, що на ціну впливає тип підключення. Стандартним варіантом є бокове підключення радіатора і саме ціну такого ми враховували під час аналізу.

Суттєво перевищує ринкову вартість бітумна грунтовка, яка, відповідно до кошторису, коштує близько 500 гривень за кілограм, у той час як на ринку переважають пропозиції, ціною у 150-200 гривень.

Виробник матеріалу, який використовуватиметься при реконструкції будинку в Умані, невідомий.

ЧИТАЙТЕ: Ракетний удар росіян по Умані. Все, що відомо

Товариство «Уманьрембуд 2» зареєстроване в Умані. На початку цього року фірма змінила власника, директора та юридичну адресу і на сьогодні належить Михайлу Фокіну.

До Фокіна власницею фірми була Альона Ковальчук, а до червня 2021 нею володів Олександр Ковальчук. Цей же Олександр Ковальчук був директором товариства до вересня 2021 року.

Ковальчук – депутат Черкаської обласної ради від фракції “За майбутнє”. Через Ковальчука, за інформацією ЗМІ, фірма входила до орбіти депутата Антона Яценка. Зараз співрозмовники 18000 запевняють, що Яценко вже не має стосунку до підприємства.

Водночас, за нашою інформацією Михайло Фокін – батько дружини Ковальчука. При цьому, чи має на сьогодні Ковальчук відношення до Яценка – невідомо.

***

Ця публікація була створена в межах проєкту «Голос громади і вплив на реформи», що впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу. ЇЇ наповнення є виключно відповідальністю команди “18000” та не обов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та “Нідерландського Гельсінського комітету”

Розслідування, моніторинг судових справ та оперативна інформація про найбільш резонансні новини Черкас. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *