“Будуйте заводи”. Зеленський поговорив із Скічком про сміття та дороги

8 червня у Дніпрі відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад під головуванням Президента України Володимира Зеленського. На заході були присутні представники місцевої влади з усієї країни. Серед них був також голова Черкаської ОДА Олександр Скічко та голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.

У ході конгресу одним із спікерів став безпосередньо Олександр Скічко, що підняв питання побудови в області сміттєпереробних заводів. З його слів, нібито є інвестори, які готові побудувати відповідні об’єкти. Проте існують побоювання про те, що сміттєзбиральні підприємства будуть продовжувати використовувати полігони аби захоронювати сміття.

Президент разом із Скічком зійшлися на тому, що потрібні “державні гарантії на сміття”, а саме: прийняття відповідного законопроекту про поводження з твердими побутовими відходами, який перебуває на розгляді Верховної ради. Президент резюмував питання тим, що порадив Скічку “будувати заводи”. 

Крім того, очільник обласної адміністрації підняв тему збереження доріг, що реконструюються в рамках “Великого будівництва”. Зі слів Скічка, в області варто побудувати три стаціонарні вагові пункти задля недопущення трафіку перевантажених вантажних авто. На ці цілі потрібно 9 млн гривень. Область готова долучитися власним ресурсом та на умовах співфінансування з державним бюджетом забезпечити встановлення відповідних пунктів. 

Реклама

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.