“Це вимога часу”, – медики переконують черкаських депутатів таки придбати ангіограф

Цього року з міського бюджету хочуть придбати ангіограф.

Купити дороговартісте обладнання мали минулоріч. Проте наприкінці року депутати зняли майже 14 млн гривень, які передбачали в бюджеті на закупівлю апарата для обстеження судинної системи. Його планували встановити в Третій міській лікарні, повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

Директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник розповів, що торги для закупівлі ангіографа минулого року відбувалися тричі. За результатами їх проведення навіть визначили переможця. Утім лікарня все ж лишилася без цього діагностичного обладнання.

– На жаль, через те, в кінці року кошти зняли, переможець не привіз ангіограф, бо ми не мали змоги його профінансувати, – говорить він. – Зараз ми намагаємося переконати депутатський корпус у необхідності цього обладнання. Майбутній розвиток медицини залежить від таких нових сучасних технологій.

За словами головного лікаря Олександра Федорука, за допомогою ангіографа можна вчасно діагностувати низку захворювань: атеросклероз судин нижніх кінцівок, ішемічний інсульт, гострий інфаркт міокарду, тромбоз судин кишківника, внутрішні кровотечі, доброякісні та злоякісні новоутворення внутрішніх органів.

Він повідомив, що наявність такого апарату в лікарні – це вимога часу. Ангіограф в умовах сьогодення є обов’язковим для лікарні інтенсивного лікування.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *