Центр 197 округу переносять із Канева до Золотоноші

Центральна виборча комісія на своєму засіданні ухвалила рішення про перенесення центру одномандатного виборчого округу №197.

За таке рішення проголосувало 10 членів ЦВК, 2 висловилися проти, 4 утрималися.

Рішення було ухвалено за поданням Черкаської ОДА, яка обґрунтувала запит відсутністю у місті Каневі належного приміщення для роботи окружної виборчої комісії. Тепер окружна виборча комісія буде працювати за адресою місто Золотоноша, вулиця Садовий проїзд, 10, повідомляє “Опора“.

Закон передбачає можливість зміни меж суміжних одномандатних округів та їхніх центрів. Однак зміна меж та центрів одномандатних округів протягом виборчого процесу не допускається.

Як йдеться у відповіді ОДА на запит ЦВК щодо готовності приміщень для голосування та забезпечення матеріально-технічної бази, приміщення, яке раніше надавалося для розташування і роботи ОВК у місті Каневі, зараз у незадовільному стані.

У листі Черкаської ОДА пропонувалося інше приміщення, яке може буде надане для роботи ОВК, за адресою місто Золотоноша, вулиця Садовий проїзд, 10 (Будинок дитячої та юнацької творчості). Також серед аргументів було наведено таке: Золотоноша є районним центром, а Канівський район ліквідовано.

Варто зазначити, що потенційним кандидатом від провладної партії “Слуга народу” по 197 округу є міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Вибори на окрузі оголошено у зв’язку зі складанням повноважень депутата Олександром Скічком, який зробив це, ставши головою Черкаської ОДА.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.