Чемпіонат світу: черкаський спортсмен виборов нагороду з лижних перегонів та біатлону

Григорій Вовчинський

Черкащанин Григорій Вовчинський виборов бронзову медаль чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Чемпіонат світу з парабіатлону та лижних перегонів триватиме у шведському місті Естерсунд до 29 січня. У складі збірної команди України змагається Григорій Вовчинський, який родом з села Білоусівки Драбівського району.

Спортсмени змагалися в індивідуальних гонках класичним стилем на 18 км. Лижники брали участь у трьох категоріях: змаганнях сидячи, стоячи та серед спортсменів із порушенням зору.

Григорій Вовчинський змагався у класі стоячи. Завершив свою гонку з результатом 52:59.2 та здобув бронзову медаль чемпіонату світу.

Додамо, за нагороди змагаються спортсмени з 19 країн світу.

Нагадаємо, черкащанин виборов кілька медалей міжнародного турніру з кульової стрільби.