Через Черкаську ТЕЦ Південно-Західний район Черкас без гарячої води

Вже 10 днів, як КП “Черкаситеплокомуненерго” готове подати гарячу воду жителям Південно-Західного району. Однак через пориви на Черкаській ТЕЦ технічно пустити її неможливо.

Про це повідомили  на ранковій нараді в мерії.

– З графіком гіравлічних випробувань є проблеми, бо підприємство, яке називається Черкаська ТЕЦ, не може якісно виконати гідравлічні випробування та транспортувати гарячу воду, – говорить міський голова Анатолій Бондаренко.

Перший етап гідравлічних випробувань у Південно-Західному районі КП “Черкаситеплокомуненерго” завершило ще 10 днів тому. Всі пориви були усунено.

– У цьому районі наші мережі і Черкаської ТЕЦ закільцьовані у спільну мережу. Якщо ми відремонтували свої , але є пориви на їхніх, то ми не можему пустити воду технічно, – говорить керівник КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась. – Настільки мені відомо на мережах Черкаської ТЕЦ було понад 50 поривів, лишилося більше 10. На сьогодні я не можу сказати, коли ми подамо носій жителям Південно-Західного району.

Мер попросив провести спільну нараду з ТЕЦ, аби вирішити це питання.

– Якщо у них немає бригад, то будемо виходити на всеукраїнський рівень, забирати та обслуговувати ці мережі самостіно, – додав Бондаренко.

Окрім того Павло Карась попросив виконком затвердити тарифи за 5 послугами. Адже згідно з новим законодавством, дві послуги – теплопостачання та постачання гарячої води – “розщепили” на 8. Одну затверджує НКРЕКП, дві – автоматично, решту – міськвиконком.

По темі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.