Через коронавірус Черкащину взяв під кураторство Косюк – ЗМІ

Після зустрічі президента України Володимира Зеленського із олігархами області розділили між “кураторами”, які фінансово підтримуватимуть їх під час карантину.

Про це пише “Українська правда“.

Як інформує видання, Зеленський попросив олігархів та крупних бізнесменів допомогти у боротьбі з коронавірусом і взяти під кураторство області, де у них є активи і відповідно ресурси та люди.

Така зустріч відбулася 16 березня. Сам Зеленський після неї розповів, що зібрав олігархів та бізнес, щоб зібрати гроші на боротьбу з вірусом, і домовився з ними створити окремий фонд на ліки та на різні лікарські засоби. На це, відзначив президент, треба близько 12-13 мільярдів гривень.

За інформацією “Української правди”, один з учасників зустрічі додав також, що президент попросив не лише фінансової допомоги, але й щоб кожен із присутніх взяв на себе кураторство за окремою областю, де має активи і відповідно ресурси і людей.

Президент просив помагати не тільки грошима, а й людьми, мовляв, у кожній області є великі підприємства з професійними менеджерами, які на місцях могли б допомагати місцевій владі.

Черкаську та Вінницьку область взяв “під опіку” Юрій Косюк.

Косюк – один з найбагатших бізнесменів України. Він власник контрольного пакету акцій компанії та директор MHP S.A., голова правління агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт».

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Віктор Євпак
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.