Віктор Євпак

Через підроблення документів під час передачі у власність будинків “Бази вчителів” відкрито кримінальне провадження

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом підроблення документів і використання їх під час передачі у власність членам обслуговуючого кооперативу будинків для відпочинку, що входять до цілісного майнового комплексу “База вчителів”.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Черкаської області.

Під час підготовки позовних заяв про повернення територіальній громаді бази для відпочинку вчителів прокуратурою встановлено, що членами обслуговуючого кооперативу надано державному реєстратору завідомо підроблені свідоцтва про право власності на 17 об’єктів, що входять до вказаного цілісного майнового комплексу.

Також рішенням Черкаської міської ради від 13 грудня 2019 року передбачено забезпечення функціонування та організація роботи бази для відпочинку вчителів, у тому числі створення необхідних умов для відпочинку учасників навчального процесу. Проте, один із обслуговуючих кооперативів Черкащини створює перешкоди органу місцевого самоврядування у користуванні майном.

Наразі досудове розслідування триває. Прокуратура відкрила кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 КК України (Використання завідомо підробленого документа).

Нагадаємо, 13 грудня 2019 року на засіданні міської ради розгорівся конфлікт навколо “Бази вчителів” у Свидівку. Директор кооперативу “Дніпро-2003” Володимир Новгородченко стверджував, що кооператив заснували вчителі власним коштом. Натомість директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов повідомив, що рішенням Верховного Суду усі права власності членів кооперативу були скасовані.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.