Через сплачені аванси концерт до Дня міста можуть провести в аеропорту

На засіданні міської комісії ТЕБ і НС двічі намагалися проголосувати за проєкт проведення святкових заходів до Дня міста. Підтримали рішення 10 із потрібних 13 членів комісії. 

Рішення сьогодні приймала комісія техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних станів Черкас на чолі з заступником міського голови Ігорем Волошиним.

Члени комісії не підтримали проєкт проведення заходів до Дня міста, у разі перебування Черкас в межах “зеленої” карантинної зони з дотриманням усіх карантинних обмежень.

Директор департаменту освіти й гуманітарної політики Сергій Воронов запропонував перенести концерт із парку “Долина Троянд” в аеропорт.

– Уже запланований концерт, замовлені артисти й сплачені аванси. Можна перенести концерт в аеропорт і провести автоконцерт. Це допоможе врегулювати потік глядачів і зберегти дистанцію між ними, – пояснив Сергій Воронов.

Аванс гурту “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”, зі слів Воронова, заплатив безпосередньо міський голова Анатолій Бондаренко. 

Також Сергій Воронов додав, що варто залишити у списку свята 10 спортивних заходів і 10-ти кілометровий забіг, який може обійтися без великої кількості глядачів.

У коментарі “18000” заступник міського голови Ігор Волошин підтвердив, що на сьогодні невідомо, які заходи будуть на День міста. Проте, пояснив, що будуть доопрацювання.

– Ми запропонували комісії ТЕБ і НС дещо спрощений формат святкування, наслідуючи практику інших міст. Плануємо провести автоконцерт на території аеропорту “Черкаси” і низку спортивних змагань із дотриманням рекомендацій. Будемо допрацьовувати й вивчати питання, щоб цього тижня ще раз зібратися на засідання, – прокоментував ситуацію заступник мера.

Якщо проєкт підтримають, то місту доведеться відмовитися від книжкового фестивалю з відомими письменниками й поетами, богатирських ігор за участі Василя Вірастюка, концерту в “Долині Троянд”. Про світлове шоу вже не згадувалося, оскільки кошти спрямовані на дистанційну форму навчання й на закупку засобів дезінфекції.

Нагадаємо, що вартість концерту до Дня міста становить 1,2 млн грн. Ця сума включає у себе виступ гуртів “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ” і “ТНМК”.

коментарі

1 Коментар

  1. заглавие не правильное-Откаты получены и надо проводить мероприятия

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.