Через відпустку адвоката Шадловського слухання по справі “замовлення” Ботнара знову перенесли (виправлено)

Соснівський райсуд Черкас ніяк не може провести підготовче засідання у резонансній справі замовлення на вбивство колишнього заступника міського голови Черкас Юрія Ботнара.

Про це із зали суду повідомляє кореспондент “18000″.

Так,  сьогоднішнє засідання було перенесене через неявку захисника колишнього депутата міськради Максима Шадловського. Він надіслав листа, у якому повідомив що перебуває у відпустці. Водночас сам Шадловський, який обвинувачений у спробі замовити вбивство, та Юрій Ботнар на засідання прийшли.

Зазначимо, що вперше підготовче засідання у цій справі планували провести ще 16 квітня.

Нагадаємо колишнього депутата Шадловського звинувачують у закінченому замаху на організацію умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. 4 та п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України). До суду направлено обвинувальний акт.

Йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

За даними правоохоронців, для реалізації задуманого Шадловський попросив свого знайомого допомогти вбити Ботнара, зокрема знайти виконавця майбутнього злочину. За це він пообіцяв 1500 доларів США.

У ході подальшої спецоперації правоохоронці створили обстановку виконаного вбивства. Шадловський під час зустрічі зі знайомим отримав від нього телефон, на якому містилися фотографії нібито мертвого Ботнара.

Переконавшись у смерті заступника міського голови, Максим Шадловський віддав ще 500 доларів США як оплату за вбивство і пообіцяв решту суми віддати пізніше. Після цього його одразу затримали.

Замітку виправлено, оскільки у її попередньому варіанті була допущена фактологічна помилка. У ній було зазначено, що захисник Шадловського у відрядженні. 

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *