Через хасидів, які намагаються потрапити в Умань, обмежили пункт пропуску із Білоруссю (ФОТО, ВІДЕО)

На пункті пропуску “Нові Яриловичі” між Україною та Білоруссю скупчилася велика кількість паломників, які, попри заборону в’їзду, намагаються проникнути на територію України. Рух траспортних засобів та громадян на ПП тимчасово обмежили. 

Про це повідомляють на сторінці Державної прикордонної служби України.

Попри обмеження в’їзду на територію України, 14 вересня в пункті пропуску “Нові Яриловичі”, що розташований у межах Чернігівської області, прикордонники зафіксували прибуття груп паломників. Того ж дня, задля доведення та пояснення законності вимоги Постанови КМУ щодо обмеження в’їзду іноземців, із ними зустрівся голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

Під час зустрічі він зазначив, що кожен іноземний громадянин повинен поважати закони України та правила, які регламентують перетин державного кордону. Також Дейнеко наголосив на недопущенні порушення кордону іноземцями, адже за це вони нестимуть відповідальність.

Водночас, незважаючи на надані прикордонниками роз’яснення, велика кількість паломників продовжила перебувати між українським та білоруським пунктами пропусків. Фактично вони розташувалися на проїжджій частині.

У зв’язку з цим 14 вересня у пункті пропуску “Нові Яриловичі”, що на кордоні з Білоруссю, тимчасово обмежили рух транспортних засобів та громадян задля недопущення спроб незаконного перетину державного кордону.

Станом на ранок 15 вересня між пунктами пропуску скупчилося кілька сотень іноземних громадян. Вони не полишають спроб потрапити в Україну. Рух транспортних засобів та громадян залишається обмеженим.

Додамо, обмеження щодо в’їзду іноземців діятиме в Україні до 28 вересня.

Усі фото взято зі сторінки Державної прикордонної служби України

Віктор Євпак
коментарі

1 Коментар

  1. Ми українці святкували Пасху дома, то хасиди можуть не розказувати про провокації, а свій новий рік святкувати дома, а не робити безлад в Умані, бо те що вони роблять то не свято.

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.