Черга як елемент послуги. Чому в ЦНАПі знову потрібно чекати (ВІДЕО)

Черкаський Центр надання адміністративних послуг вирішив змінити формат роботи.

Відтепер для отримання необхідної послуги заявнику слід завчасно отримати талон. Якщо ж він його не має, то матиме можливість втрапити до адміністратора у порядку “живої черги”. 

Про це в коментарі кореспонденту “18000” повідомив директор ЦНАПу Руслан Дмитренко.

За словами Дмитренка, на новий формат роботи ЦНАП перейшов 16 грудня минулого року. Такий досвід запозичив у сусідньому Кременчуці.

– Щоб потрапити до адміністратора, потрібно взяти талончик. Заявник має змогу обрати собі зручний час і день для того, щоб прийти у ЦНАП. Від заявника лише потрібно, щоб він прийшов вчасно. Не спізнившись, – каже директор установи.

За його підрахунками, за новою моделлю заявник витрачатиме 22-23 хвилини на те, щоб відвідати ЦНАП і отримати необхідну послугу. Якщо ж заявник прийшов без талона, то має шанс потрапити до адміністора в режимі “живої черги”. Це може статися, якщо людина, яка раніше отримала талон, не прийшла у ЦНАП вчасно.

Окремо він наголосив на тому, що сьогодні кількість людей, які приходять у ЦНАП, суттєво зросла. Натомість кількість працівників установи не змінилася. На думку Дмитренка, саме “жива черга” допоможе їм зрозуміти, скільки ще адміністраторів потребує ЦНАП.

Сьогодні у ЦНАПі працює 21 адміністратор, з яких постійно в залі перебуває 17-18. На сьогодні, зі слів Дмитренка, є потреба у збільшенні кількості працівників на ще 4-6 людей, що нібито дозволить прибрати чергу в теперішньому форматі організації роботи.

Нагадаємо, Центр надання адміністративних послуг відкрили в Черкасах у 2012 році. Він розташований за адресою вул. Благовісна, 170 (у приміщенні колишньої тютюнової фабрики). Черкаський ЦНАП став другим в Україні після відкриття подібної установи у Вінниці. Особливостями відкритого закладу стала можливість отримання низки послуг у одному місці, а також короткий час очікування.

коментарі

2 Коментарі

  1. Вообще-то, в ЦНАПе 30 рабочих мест. Поэтому не понятно, в чем проблема? Вернее она понятна, проблема в дебильности местной власти – себе большие премии, но экономим на рабтниках ЦНАПа.

  2. виводити того Дмитренка за вухо з ЦНАПу і підсрачниками виганяти з закладу, тоді і черги зменшаться

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.