Черкасці оцінили рівень якості транспортної інфраструктури в місті (опитування)

автобус номер 4 у Черкасах

Більшість опитаних жителів Черкас – 41 %, оцінили рівень якості транспортної інфраструктури та громадського транспорту на “добре”. 

Такі результати опитування соціологічної групи “Рейтинг”, пише “18000”.

Також 32 % черкасців оцінюють рівень якості послуг у сфері транспортної інфраструктури “середньо”, ще 13 % – “погано”, а 3 % – “жахливо”.

Водночас 3 % опитаних оцінили транспортну інфраструктуру на “відмінно”, 1 % – відповів, що “послуга недоступна”, та ще 7 % не мали відповіді.

Оцінка інфраструктури в Черкасах

Додамо, опитування було проведено Соціологічною групою “Рейтинг” від імені Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту. Інформацію збирали у 21 місті України (Київ та усі обласні центри, де безпекова ситуація дозволяла провести дослідження) з 13 квітня до 14 травня 2024 року за допомогою face-to-face інтерв’ю вдома у респондентів.

Вибірка складалася з 16,800 постійних жителів 21 міст від 18 років і старше. Для забезпечення репрезентативності вибірки було опитано по 800 респондентів в кожному місті незалежно від чисельності населення. Вибірка була розподілена у відповідності із поділом міст Центральною виборчою комісією на виборчі округи. Для процедури відбору респондентів були використані випадковий маршрут і правило дня народження. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5 %.

Нагадаємо, у Черкасах створюватимуть маршрутну сітку. Ціна питання – 1,5 млн гривень.

Також черкасці просять у черкаських автобусах із номером 22 встановити валідатори.

Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *