Черкасці заборгували за електроенергію понад 47 млн гривень

Гроші

Із березня 2022 року й листопада 2023 року заборгованість побутових споживачів ТОВ “Черкасиенергозбут” збільшилася на 37,7 млн грн: із 9,9 млн грн до 47,6 млн грн. 

Про це розповів начальник відділу по роботі з побутовими споживачами Микола Косточка, повідомляє “Вичерпно”.

За інформацією Миколи Косточки, станом на 1 листопада цього року в Черкасиенергозбуту було 76,3 тис. споживачів, які мають протерміновану заборгованість за спожиту електроенергію на суму 47,6 млн грн.

– Наразі суттєво знизився рівень надходження коштів, які необхідні для закупівлі електроенергії для задоволення потреб споживачів, а виконати завдання з постачання безоплатно – немає можливості. Така ситуація несе загрозу стабільності енергосистемі області, – зазначив начальник відділу по роботі з побутовими споживачами.

За словами Косточки, при цьому електроенергію закуповують і постачають у необхідній кількості, електромережі підтримують у належному стані, а у разі виникнення аварійних ситуацій – електропостачання відновлюють у найкоротший можливий термін.

Також чоловік наголосив, що під час воєнного стану відключень за несплату рахунків за комунальні послуги не здійснюють, чим і користуються деякі споживачі, які свідомо не оплачують рахунки.

– Ми закликаємо всіх споживачів своєчасно оплачувати рахунки за спожиту електроенергію, роблячи таким чином свій внесок в нашу спільну перемогу над ворогом, а усім боржникам якомога швидше врегулювати питання простроченої заборгованості, оплативши рахунки, або уклавши договір реструктуризації, – додав Микола Косточка.

Нагадаємо, Бондаренко пояснив, звідки в бюджеті виникла “дірка” розміром 800 мільйонів.

Оперативна інформація про Черкаси та область. Підписуйся на вайбер-канал “18000”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
1 Коментар
  1. Надо едё больше тариф подымать что б долг был в разы выше..У нас же з/п “Европейские” что б платить вовремя

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *