Черкасців запрошують на прем’єру соціального фільму “Сила бути собою”

дитина з інвалідністю

У Черкасах покажуть проєкт-фільм “Сила бути собою”

Прем’єра нового соціального проєкту-фільму “Сила бути собою” відбудеться 5 травня о 10:00 годині у кінотеатрі ТРЦ “Любава”.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Черкаської міської ради.

Показ приурочили до Міжнародного дня боротьби за права людей з інвалідністю, який відзначають щороку 5 травня.

Про що фільм?

Фільм розповідає про черкащан з інвалідністю — спортсменів, співаків, письменників, блогерів і студентів.

“Вони живуть поруч із нами, працюють, мріють і щодня надихають своїм прикладом віри в себе та силу добра”, – йдеться у дописі.

Фільм створив Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Жага життя”.

Де відбудеться показ?

Стрічку покажуть у кінотеатрі “Multiplex” за адресою: бульвар Шевченка, 208/1, ТРЦ “Любава”.

Читайте також статтю “18000”: Як із викликами війни справляються черкаські сім’ї, в яких мамин догляд дитині потрібен 24/7?

Ви або ваші знайомі творите сьогодення Черкащини, волонтерите, впроваджуєте круті проєкти й розвиваєте наш регіон. Надішліть інформацію про це “18000”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *