Черкасець біжить ультрамарафон задля автівки для воєнного медика

Сьогодні черкащанин Антон Очаківський біжить ультрамарафон, аби зібрати під час цього 65 тисяч гривень. У такий спосіб він хоче допомогти воєнному медику Андрію Соколенку, який третій місяць вивозить поранених з лінії фронту на легковому автомобілі.

Про це йдеться в сюжеті “Суспільного“.

Перед ультрамарафоном Антон регулярно проводив тренування. Таку дистанцію він ще не бігав, втім, не хвилюється, оскільки готувався рік.

“Якщо я пробіг 42 кілометри, то на вісім більше мені також вдасться пробігти і якихось складнощів не буде”, – говорить Антон.

Скріншот із сюжету “Суспільного”

Супроводжуватиме хлопця на маршруті його племінник Євген, який даватиме протягом дистанції Антону їжу, воду та морально підбадьорюватиме. Під час цього Євген буде на велосипеді.

Пробігти дистанцію в 50 кілометрів чоловік планує за шість годин. Як він пояснив, вода і їжа — життєво необхідні в такій ситуації.

Під час ультрамарафону Антон збирає кошти для друга Андрія Соколенка – воєнного медика, який вже третій місяць вивозить поранених з лінії фронту на легковому автомобілі. Таким чином хоче зібрати гроші на медичну автівку. Нині вже є 25 тисяч гривень. Аби придбати автомобіль, залишилося зібрати ще 65 тисяч.

Фото “Суспільного”

“Я вірю, що в нас все вийде, і такі люди, як Максим Сокол, будуть і далі виконувати бойові задачі, вести нас до перемоги”, – зазначає Антон Очаківський.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *