Черкасець Довбик вперше забив за “Рому”

Футбольний клуб “Дженоа” приймав “Рому” 15 вересня у четвертому турі Серії А. Матч закінчився нічиєю – 1:1. Гол господарям поля оформив черкасець Артем Довбик.

Про це пише видання “Tribuna.com”.

Як писали “18000”, напередодні матчу Довбик відновився після м’язової травми та повернувся до тренувань у загальній групі.

На 32-й хвилині Довбик мав свій перший момент: зміг пробити після передачі Пауло Дибали. Однак влучив прямо у голкіпера.

Далі, на 37-й хвилині, черкасець забив за “Рому”. Опинившись першим на добиванні, він у дотик відправив мʼяч у ворота Голліні. Щоправда, спочатку арбітр скасував гол через офсайд в момент закидання мʼяча у штрафний. Однак Ель-Шаараві все ж був у грі – це довела напівавтоматична система фіксації офсайду. ВАР розбирався довго: зарахували гол на 43-й хвилині – через 6 хвилин після того, як мʼяч опинився у воротах.

На 53-й хвилині Довбик мав ще один момент, проте теж влучив у голкіпера.

Нагадаємо, Артем Довбик потрапив до першої десятки претендентів на Золотий м’яч.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.