Черкасець оформив перший дубль за “Жирону”

Артем Довбик

Черкасець Артем Довбик відзначився першим дублем у складі іспанської “Жирони”.

Про це пише Суспільне.

Дубль вдалося забити у матчі десятого туру іспанської Ла Ліги проти “Альмерії”. Артем вшосте поспіль вийшов у старті “Жирони” на матчі Ла Ліги.

Перший свій м’яч Довбик забив після голу Івана Мартіна на 37-й хвилині. Черкасець зіграв у стінку з Дейлі Бліндом, дістався штрафного майданчика та пробив у дальній кут із лівої.

Уже на 43-й хвилині матчу Довбик оформив дубль: увійшов у штрафний після перехоплення гравців “Жирони” у центрі поля, обіграв двох захисників хибним замахом та знову поцілив у дальній кут.

У результаті матчу “Жирона” оформила перемогу – 5:2. У турнірній таблиці Ла Ліги іспанська команда вийшла на друге місце та поступається лідеру “Реалу” лише за додатковими показниками. Однак у “Атлетіко” та “Барселони” є матчі в запасі.

Нагадаємо, у попередніх турах Довбик відзначився трьома голами і віддав дві результативні передачі. А під час жовтневої міжнародної паузи забив за Україну у матчі відбору Євро-2024 з Мальтою (3:1).

Нагадаємо, черкащанин Михайлюк набрав 9 очок в передсезонному матчі за Бостон.

П’ять хвилин вашого часу = кращі ми. “18000” проводить анонімне опитування, щоб вдосконалити роботу редакції. Пройдіть його, будь ласка. Ось посилання на анкету