Черкасець потрапив у десятку кращих атлетів України

Гімнаст Ілля ковтун

Черкасець Ілля Ковтун посів шосту позицію у десятці кращих атлетів України.

Про це інформують у пресслужбі Асоціації спортивних журналістів України.

Цього року в активі черкасця лише з Кубка світу: вісім нагород – п’ять золотих, дві срібні та одна бронзова. За загальною кількістю нагород Ковтун став найкращим атлетом сезону Кубка світу, а також здобув найбільшу кількість золотих медалей.

Окрім того, Ілля Ковтун за результатами сезону виграв два заліки –захистив звання найкращого на паралельних брусах, а також тріумфував у заліку Кубка світу на поперечині.

У порівнянні з минулим роком Ілля повторив свій результат за кількістю виграних медалей (8), але виграв на одне “золото” більше. У 2022 році Ковтун завоював чотири перемоги, усі на паралельних брусах, однак не вигравав у інших дисциплінах.

Додамо, Асоціація спортивних журналістів України щороку визначає Десятку кращих атлетів року. Хто очолить рейтинг і стане найкращим атлетом року, оголосять 21 грудня.

Також читайте. “Я давно поставив собі за мету готуватися до змагань так, щоб повертатися з нагородами”: історія черкаського чемпіона зі спортивної гімнастики.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм