Черкасець претендує на звання найкращого спортсмена року. Триває голосування

Гімнаст Ілля Ковтун із Черкас може стати найкращим спортсменом 2021 року. Європейський гімнастичний союз запустив голосування «Гімнаст року».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Голосування загалом триває в чотирьох категоріях, які є олімпійськими дисциплінами: чоловіча та жіноча спортивна гімнастика, художня гімнастика та стрибки на батуті. До короткого списку кандидатів у кожній категорії потрапили п’ять спортсменів. Серед успішніших спортсменів у чоловічій спортивній гімнастиці – Ілля Ковтун.

Нагадаємо, Ковтун став чемпіоном Європи в 2020 році серед юніорів. Згодом він перейшов у дорослу вікову категорію: здобув бронзову медаль багатоборства чемпіонату Європи 2021 року, посів 11 місце у фіналі особистого багатоборства на Олімпійських іграх в Токіо, взяв бронзу в багатоборстві на чемпіонаті світу. Крім того, впродовж 2021 року черкасець здобув медалі з Кубків світу та відзначився іменним елементом на паралельних брусах.

Проголосувати за Іллю Ковтуна можна ТУТ.

Паралельно триває голосування в Facebook, Intagram та Twitter, де необхідно вподобати світлину кандидата. Переможе той, хто набере найбільшу кількість голосів в опитуванні на сайті та в усіх соціальних мережах.

Голосування триває до 22 лютого 2022 року до 13:00 за київським часом.

Нагородження переможців відбудеться під час спеціальної церемонії 15 серпня 2022 року у Мюнхені.

Нагадаємо, американський захисник “Черкаських Мавп” Айзек Хемілтон вилетить з України в Грецію через нестабільну ситуацію в країні.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.