Черкасець продає футболки з дизайном антикомуністичної пропаганди США, щоб допомогти війську

Черкаський активіст продає футболки з дизайном переробленої антикомуністичної пропаганди США 50-их років на сучасні реалії. Отриманий прибуток він спрямовує на збір для 8-го полку спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича.

Про це у фейсбуці повідомив активіст Володимир Валєкжанін.

“Деякий час я допомагав зі збором для підрозділу свого товариша. Збір йшов дуже погано і хлопці закривали половину за свої кошти. У мене виникла ідея як їм допомогти. Ви можете взяти участь у допомозі війську та водночас придбати собі просту, але крутезну річ”, – йдеться у дописі.

Футболка з антикомуністичним дизайном коштує 450 грн. Всі кошти, що вище за собівартість, чоловік спрямовує на закупівлю дронів та іншого необхідного. Собівартість вибору 315 грн (при замовленні від 5 штук). Відповідно, 135 грн з кожної футболки спрямовують на потреби.

“Жодної копійки ні мені, ні будь кому іншому на “транспортні витрати” або за “виділений час””, – пише Володимир.

Виріб чоловік відправляє після оплати Україною. І за передплатою закордон. Для покупців з-закордону ціна 12€ або 14$. У Черкасах є можливість отримати замовлення особисто в руки.

Для того, щоб здійснити закупку за оптовою ціною Володимир збирає замовлення чотири дні. Після чого віддає запит у поліграфію і відправляє товар замовникам. Від моменту отримання замовлення до отримання футболки фактично минає 10-15 днів.

Читайте також: Миколайчик для воїна: 18000 і Хамаза збирають 3 млн на подарунки для ЗСУ.

Актуальні запити від перевірених волонтерів – у нашому телеграмі.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *