Черкасець у складі паралімпійської збірної з футболу знову оформив хет-трик

Черкасець Іван Доненко у матчі проти зірної Аргентини забив три голи.

Про це повідомили в пресслужбі Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Цими вихідними збірна паралімпійська команда України зіграла третій матч на Кубку світу у групі Д з Аргентиною. Черкащину у складі національної команди представляють – Богдан Кулинич та Іван Доненко.

У цьому матчі знову відзначився черкасець Іван Доненко. Гравець оформив хет-трик. Він забивав на 30 хвилині з пенальті та на 55 і 60 хвилинах. Українська збірна перемогла з рахунком – 5:1.

Додамо, в підсумку трьох матчів Україна набрала 9 очок і виграла групу D та вийшла до чвертьфіналу Кубку світу. Свій наступний матч українці проведуть 9 травня.

Нагадаємо, Кубок світу з футболу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату розпочався 28 квітня у місті Салоу, що в Іспанії. Завершаться змагання 16 травня.

Читайте: Миколенко вперше забив в Англії.