Черкасець здобув третє “золото” Кубка світового виклику

Кубок світового виклику Ілля Ковтун

Черкаський гімнаст Ілля Ковтун виборов третю золоту медаль під час Кубка світового виклику.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК у Черкаській області.

Змагання зі спортивної гімнастики тривали у Копері, що в Словенії. Черкасець встиг вибороти чотири нагороди. Зокрема, в другий день фіналів Ковтун отримав “золото” за вправи на паралельних брусах.

Як писав “18000“, у перший день Кубка спортсмен здобув три медалі: два “золота” – з вільних вправ та з вправи “кінь-махи”, а також “срібло” – на кільцях.

Додамо, тренує Іллю Ковтуна Ірина Горбачева.

Також читайте: “Я давно поставив собі за мету готуватися до змагань так, щоб повертатися з нагородами”: історія черкаського чемпіона зі спортивної гімнастики.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!