Зоомагазин Леопольд

Черкащан запрошують долучитися до акції з підтримки дітей із синдромом Дауна

Cherkasy IT Cluster запрошує черкащан взяти участь у цьогорічному флешмобі «Lots of Socks». Традиційно, акцію приурочують до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна, який відзначають 21 березня.

Із року в рік компанії – учасники Кластеру беруть участь у флешмобі. Його суть – зробити фото із яскравими непарними шкарпетками та опублікувати його в соцмережах, додавши хештеги #WDSD2020 #LOTSOFSOCKS #SUNKIDSCHERKASY, а також підпис “Сьогодні 21 березня – Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це такі самі українці, як ми”.

Можна креативно підійти до теми флешмобу і зробити зі шкарпеток шарф, краватку або прикріпити на лацкан піджака чи до сумки. Такі шкарпетки можна придбати у громадської організації “Сонячні діти Черкащини”, що об’єднує сім’ї з дітками із синдромом Дауна.

Двадцять перший день третього місяця був обраний недарма. Його ціль – показати, що синдром Дауна пов’язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі.

Кошти, виручені громадською організацією з акції минулоріч, активісти витратили на допомогу “сонячного” хлопчика Богдана Руденка, а також купівлю математичних наборів “Нумікон”.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *