Зоомагазин Леопольд

Черкащан запрошують у добровольче формування: що потрібно (ВІДЕО)

Ефір із В'ячеславом Горою

У добровольче формування можна потрапити з 18-ти років. Потрібно пройти психологічно-професійний відбір, мати низку документів і бути готовим служити.

Про це розповів командир добровольчого формування Черкаської ТГ В’ячеслав Гора в етері “Що далі?”.

– Нині є потреба в людях. Зазначу, що добровольче формування не передбачає грошового утримання, це легалізовані волонтери зі зброєю, – зауважив В’ячеслав Гора. – Деякі наші добровольці вдень працюють, а вночі виходять на патрулювання. За деякими роботодавці зберігають заробітну плату, робоче місце, тоді людина заступає на цілодобове чергування. Є категорія людей, які зняті з військового обліку за станом здоров’я, але не залишають службу і долучаються до нашого формування.

Близько 30 % підрозділу – особи, які підпадають під мобілізацію. Вони, за словами В’ячеслава Гори, постійно поповнюють лави ЗСУ.

– Якщо вам виповнилося 18 років, ви пройшли психологічно-професійний відбір, маєте довідку про несудимість, медичну довідку, приходите до нас, ми розповідаємо про умови перебування у формуванні. Після розподіляємо людину в групу патрулювання чи інспекторів, охорони визначеного об’єкта чи мобільно-вогневу групу, – пояснив В’ячеслав Гора.

За додатковою інформацією можна звертатися до начальника штабу ДФТГ за номером 0970382121. Або в інстаграм добровольчого формування.

Для вступу до ДФ потрібно:

  • пройти співбесіду;
  • мати медичну довідку;
  • довідку про не судимість (замовляється в “Дії”, за місцем пред’явлення);
  • дві фотокартки 3х4.

Дивіться ефір із командиром добровольчого формування Черкаської ТГ повністю: 

Також читайте: Курси підготовки від добровольців: як навчають черкащан.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *