Черкащан запрошують взяти участь у конкурсі дитячої літератури

Від учора в Черкасах стартував прийом заявок на літературний конкурс творів для дітей “Лоскотон”. 

Про це повідомляє пресслужба департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради.

Цим конкурсом заохочують професійних і непрофесійних літераторів до написання високохудожніх творів для юних читачів, виховують у них любові до рідної землі, добротворення, справедливості та життєлюбного оптимізму.

До участі допускаються книги, збірки чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, які надруковані за останні три роки й не відзначені іншими преміями. Один і той же автор може бути переможцем конкурсу лише один раз і прижиттєво.

Право висунення робіт на участь у Конкурсі мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань, засоби масової комунікації – за згодою автора. Кожна з організацій може подати на участь у конкурсі одну чи декілька книг або збірок одного автора.

Переможцю вручається диплом, підписаний міським головою Черкас, головою обласної організації НСПУ та головою конкурсної комісії, а також грошова винагорода.

Подаватись можна до 15 квітня. Потім відбуватиметься громадське обговорення творів-претендентів до 15 травня. Визначення переможця – до 20 травня. Вручення відзнак переможцю – 1 червня у Міжнародний день захисту дітей.

Твори на конкурс надсилати за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, тел. 36-00-06, управління культури департаменту освіти та гуманітарної політики.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Останні новини