Черкащанам розповіли, чим займатимуть школярів в укриттях (ВІДЕО)

Новий навчальний рік для низки класів у черкаських школах хочуть розпочати в офлайн-форматі. Під час прямого ефіру у студії “18000” керівниця школи №19 Юлія Грабова розповіла, чим займатимуть дітей в укритті під час повітряних тривог.

– Необов’язково для того, щоб вчитися, потрібні парта, ручка та зошит. У нас вчителі доволі творчі люди, не думаю, що в нас діти будуть просто сидіти. Вони завжди знають, чим дітей зайняти, щоб їх і розвинути, і їм не було нудно. Гадаю, можна продумати реалізацію таких програм як мистецтво, фізична культура тощо. Також є психологічна служба, можливо, будуть проводити якісь заходи, які б допомогли почуватися учням більш урівноважено, – зазначила Грабова.

Натомість заступниця міського голови Анастасія Чубіна зазначила, що в Черкасах є низка шкіл, які мають зоновані укриття.

– У нас є підвали, які поділені на кабінети. Туди вже позносили парти, лави, стільці, щоб за кожним класом закріпити зону і діти могли продовжувати навчання. Але, звісно, є і школи, де укриття – це один загальний простір, розмежувати який буде важко, – повідомила чиновниця.

Також вона розповіла про досвід роботи садочків, у яких діти централізовано спускаються в укриття під час “повітряних тривог”.

– На сотню, можливо, одна дитина розгубиться, але ж це інший вік. В цілому діти настільки серйозно ставляться, що самі шикуються, щоб іди в укриття, – сказала Чубіна.

Заступниця мера також проанонсувала навчання у школах перед початком навчального року. У його межах діти вчитимуть спускатися в укриття.

– За кожним класом буде закріплена відповідна територія в бомбосховищі. Це не буде хаотично, що діти спускаються і шукають собі місце. Діти пройдуть кілька разів навчання, аби у швидкі терміни могли виконати таке серйозне завдання, – пообіцяла Анастасія Чубіна.

Дивіться відеоефір повністю:

Як повідомляв “18000”, вирішувати, йтиме дитина до школи чи навчатиметься онлайн, будуть батьки. Для цього у серпні департамент освіти проведе анкетування.


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Думки, озвучені у тексті, відображають позицію автора і не обов’язково відображають позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *