Черкащанам, які лишилися без газу, радять звертатися до поліції, нацрегулятора та антимонопольників 

Викликати поліцію, телефонувати в НКРЕ та писати офіційні звернення. У Черкасах обговорювали проблему під’їзду однієї із черкаських багатоповерхівок, де майже три тижні люди живуть без газу.

За словами заступниці міського голови Людмили Бордунос, під’їзд відключили від газу через ризик виникнення аварійної ситуації. Був складений протокол про поломку, недоліки було усунено, але постачання блакитного палива так і не відновили.

Як розповідає голова Черкаської асоціації ОСББ та ЖБК «На Варті» Володимир Друмашко, «Черкасигаз» вимагає ОСББ підписати договір на розмежування мережі обслуговування. Люди навіть готові компенсувати витрати за усунення поломки, аби їм дали газ, але підприємство не реагує.

Під час круглого столу у Черкасах народний депутат Альона Бабак зауважила, що подібна ситуація була у Павлограді. Там мешканцям говорили, що вони повинні укласти договір на технічне обслуговування.

– Однак підключення стояка не зараховують до технічного обслуговування. Для цього не потрібні ніякі договори. Це робиться за заявою будь-кого із мешканців будинку, – каже Бабак.

Вона пропонує кілька варіантів вирішення проблеми. Перший передбачає написання офіційної заяви на «Черкасигаз» із проханням підключити стояк до газопостачання. У ній потрібно зазначити, що у разі виникнення додаткових витрат, щодо фінансування окремих робіт, мешканці зобов’язуються їх оплатити і просять надати кошторис виконання цих робіт.

– І все, спробуємо отримати відповідь. Але місто має допомагати людям у цьому питанні, – говорить народна обраниця. – Вони не мають права не підключити. У такому випадку будь-яка інстанція констатує, що вони зловживають своїм монопольним становищем.

Окрім того вона радить звертатися в Антимонопольний комітет, контакутувати із представниками НКРЕ, викликати поліцію та заявляти про самоуправство.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *