Черкащани долучилися до акції «Greening of the planet» та посадили нові дерева

Традиційну акцію «Greening of the planet» провели в Черкасах 22 квітня у Долині троянд. Екологічна ініціатива полягає у висаджені одного мільйона дерев за одну добу.

Про це повідомили на сайті комунального підприємства “Дирекція парків”.

За словами організаторки проекту озеленення планети у Черкаській області Наталії Щербініної, сьогодні висадили ще 12 платанів, у доповнення до тих, які посадили минулоріч. До акції приєдналися 30 країн світу.

– Традиційно двічі на рік по всій планеті ми проводимо таку акцію. Вона об’єднує активних людей та мотивує відновлювати екосистему планети. Ми віримо, що через роки ця алея стане одним із улюблених місць відпочинку у нашому місті. Наше завдання – надихнути інших людей бути екосвідомими, – наголосила Щербініна.
Директор КП «Дирекція парків» Геннадій Шевченко підкреслив, що висаджувати дерева – це будувати міст у майбутнє
Той, хто думає про майбутнє світу, держави, свого міста – садить дерева. Приємно, що такі акції організовує і проводить наша молодь, бо за нею – майбутнє. А ми як комунальне підприємство будемо доглядати ці платани, щоб вони гарно прижилися, розрослися і радували не одне покоління черкасців, – запевнив Геннадій Шевченко.
Згодом вздовж алеї буде знято смуги старого дерну у метр завширшки і висаджено кущі лаванди, тож алея буде не просто платановою, а платаново-лавандовою.
Єдиний телеграм-канал новин у Черкасах, новинам якого можна довіряти. Підписуйся на “18000 | Шо там у Черкасах?”.
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *