Черкащани можуть викликати поліцію одним рухом у додатку

Жителі Черкащини, зокрема, можуть користуватись мобільним додатком Національної поліції України “My Pol” для швидкого виклику правоохоронців. 

Про це повідомили в пресслужбі ГУНП у Черкаській області.

My Pol – це офіційний безкоштовний канал комунікації між службами Національної поліції України та громадськістю, за допомогою якого поліцію можна викликати одним натисканням на кнопку в мобільному додатку.

Мобільним додатком можуть користуватися люди з обмеженими можливостями, діти, іноземці, а також ті, хто з певних причин не може пояснити, де він перебуває та що йому загрожує. Кожен може швидко звернутись до поліції за допомогою у разі виявлення правопорушень або безпосередньої загрози життю та здоров’ю.

Під час виклику система геолокації сама визначить ваше місцеперебування – поточні координати автоматично надходять до поліції, після чого місце події скеровується наряд для реагування.

Крім того, через додаток можна надсилати фото правопорушень, оцінювати роботу поліцейських, отримувати сповіщення про оперативну ситуацію в місті та області, а також інформацію про розшук безвісно зниклих осіб.

Додаток My Pol можна безкоштовно завантажити у Play Маркет чи App Store. Для реєстрації потрібно вказати регіон, ввести ім’я, прізвище і по батькові, номер телефону, електронну адресу, а за бажанням – групу крові та алергічні реакції на медичні препарати.

Нагадаємо, що мобільний застосунок My Pol був переданий у ліцензійне користування Міністерству внутрішніх справ України. Сьогодні додаток став повноцінною складовою системи реагування Національної поліції України.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

Реклама

По темі

    коментарі

    1 Коментар

    1. Якщо це правда,то слава богу,що у нас таке есть.

    Залиште свій коментар

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.