Черкащани розпочали спортивний рік із Різдвяного Кубка мера

У Черкасах провели Різдвяний Кубок мера з футболу й визначили переможців. Підсумки підбили у вівторок, 5 січня.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

У змаганнях, які тривали кілька днів, взяли участь шість команд.

Володарем Кубка стали гравці СДЮСШОР-Чайка U-16. Другу сходинку вибороли футболісти з ДЮСШ «Дніпро-80» U-17, третю посіли гравці команди ДЮСШ «Дніпро-80» U-16, четверту – «Дніпро» U-17, останніми стали СДЮСШОР-Чайка U-17.

В останній грі перемогу здобула команда “Міська Влада”, проте вони вирішили фінішувати поза конкурсом, тому команда отримала відзнаку сильного учасника змагань.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко подякував за гру командам і нагородив учасників.

“Спорт – це не обов’язково першість на всеукраїнських і міжнародних чемпіонатах, це, в першу чергу, дисципліна, відповідальність, рішучість, вміння досягати результату в команді, витривалість та сила духу.
Різдвяним Кубком мера ми розпочали наш спортивний рік. І мені приємно, що подібні турніри в нашому місті стають традиційними. Впевнений, що завдяки ним усе більше людей приходитимуть у спорт та розвиватимуть у собі найкращі якості”, – підбив підсумки Анатолій Бондаренко.