Черкащани створили щоденник для підлітків, що мотивує. Його вихід підтримали українські зірки (ФОТО)

Черкащани створили перший український мотиваційний щоденник для підлітка Challenger. Він допомагатиме читачам вирішити вікові завдання та проблеми – від протидії булінгу до вміння говорити “ні”, коли це необхідно. Єдине, що його потрібно надрукувати. На це команда збирає гроші.

Про це пише “Громадська ТБ: Черкаси“.

– Щоденник – це книга, яку кожен тінейджер має написати про себе. Хоч ми створювали його для дітей від 9 років і підлітків, зараз ми отримуємо відгуки від багатьох дорослих типу: “о, і я такий хочу!”, – говорить співавторка мотиваційного щоденника Неля Раіна.

Створили щоденник громадська організація “Креатори” та сімейна психологиня Ельвіра Леоненко. Вони усі мами, тож готували челенджер як для своїх дітей. На них і тестували ідею.

– У нас є група тестувальників – це наші діти. Вони казали: “ні, це не читатимуть, це не робитимуть. Орієнтуючись на їхню думку, ми реально змінили деякі сторінки”, – каже черкащанка.

Команда підготувала більше 120 завдань-викликів для підліткового віку та оформила їх на 150 унікальних арт-сторінках. Кожна сторінка – інтерактивна та пропрацьовує ту чи ту тему в психологічному плані. Це спілкування з однолітками і близькими, розуміння себе, вміння мріяти та досягати цілей, планувати, захищати свою думку і кордони.

– Є от сторінка про те, як говорити «ні». Дитина не лише читає, а й взаємодіє, додає власні варіанти, викреслює непотрібні. Розуміє, що це нормально і принаймні знатиме, як відмовити на прохання списати чи пропозицію спробувати алкоголь, – каже співавторка мотиваційного щоденника.

Проект уже підтримали Джамала, Інна Поперешнюк, Злата Огнєвіч, Тарас Тополя, Максим Оробець, Олександр Грехов. Всі ці люди надали для щоденника або власні роботи (художники) або власні цитати підтримки. Кожна починається словами “коли я був у твоєму віці, я б хотів, щоб мені сказали…”.

– Таким чином ми хотіли показати що всі, і відомі люди також розуміють і знають, що це таке – підлітковий вік. Що це інколи складно і страшно… Але все минає – головне знайти свій талант, вірити в себе, – додає Неля Раіна.

Кожен десятий примірник видання “Щоденник Challenger” передадуть підліткам: внутрішньо-переміщеними особами, та тим, хто проходить тривале лікування.

– Ми вже залучили партнерські кошти, щоб зробити відео та оплатити роботу дизайнерки-ілюстраторки. Збираємо винятково на друк – не на рекламні кампанії чи послуги із просування продукту. Тільки якщо кампанія буде успішна на Спільнокошті, тільки тоді вийде друком ця книжка, – додає співавторка щоденника.

Усі світлини авторів Щоденника

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *