Зоомагазин Леопольд

Черкащани вибороли медалі на змаганнях з велоспорту серед юнаків

спортсменки з Черкащини

Черкащани вибороли срібні та бронзові медалі на чемпіонаті України з олімпійських видів спорту. Змагання з велоспорту відбувалися з 3 до 6 липня в Київській області.

Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

Як зазначили в дописі, за перемогу змагалися 168 спортсменів з усієї України, серед них – 11 представників Черкаської області. Вони посіли срібні та бронзові місця:

• у командному заліку серед дівчат у складі Карини Потьомко, Ганни Поздняк та Юлії Тичковської посіли друге місце;
  • у командному заліку серед юнаків у складі В’ячеслава Коноплянки, Богдана Потьомка та Олександра Семенченка посіли третє місце;

Крім цього, Карина Потьомко у категорії дівчат на відстані 15 кілометрів посіла друге місце. Також Ганна Позднякова виборола срібло в номінації 53 кілометри.

Нагадаємо, що черкащани вибороли перше місце на українському марафоні з велоспорту.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”