Черкащани вибороли перше місце на українському марафоні з велоспорту

велоспортсмени

Команда черкащан з чоловіків та жінок виборола перше місце на чемпіонаті України з велоспорту. Змагання відбувалися з 26 до 29 червня в Ужгороді.

Про це повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОВА.

У марафоні взяли участь 94 велосипедисти з усієї України. Серед них – 12 учасників з Черкащини.

У естафетній командній гонці збірна з чоловіків та жінок у номінації 22,5 км виборола перше місце у складі:Ростислава Царана, Ярослава Кліменока, Богдана Потьомко, Софії Запорожець, Ірини Слободян.

велосипедисти

Крім цього, спортсмени з Черкаської області вибороли медалі й у інших категоріях: