Черкащани вибороли золото та срібло на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів

3 лютого в Сумах стартував чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Він триватиме упродовж двох днів.

Про це повідомляє пресслужба Федерації легкої атлетики Черкаської області.

У перший та другий день змагань черкащани вибороли п’ять медалей: три золоті та дві срібні.

Деркач Анастасія стала чемпіонкою України серед юніорів в штовханні ядра з результатом 13 метрів 96 сантиметрів.

Назаров Владислав виборов 2 місце в стрибках в довжину з результатом 6 метрів 93 сантиметрів.

Єрещенко Андрій став чемпіоном України серед юніорів в стрибках в довжину з результатом 7 метрів 18 сантиметрів.

Бабіцька Маргарита стала чемпіонкою України серед юніорів з потрійного стрибка з результатом 12 метрів 84 сантиметри, а також срібною призеркою в стрибках в довжину з результатом 5 метрів 91 сантиметр.