Черкащани вже можуть реєструватися на ЗНО 2021

Сьогодні стартувала реєстрація абітурієнтів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 5 березня. 

Про це повідомляє пресслужба Черкаської ОДА.

Реєстрація на ЗНО відбувається на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, потрібно:

  •  правильно обрати категорію особи;
  • створити й заповнити реєстраційну картку за допомогою сервісу “Зареєструватися” на сайті УЦОЯО;
  • підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).

В Україні очікують на понад 380 тисяч учасників тестування, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти: це і випускники шкіл, і учні закладів професійної, вищої освіти. У тестуваннях зможуть також взяти участь випускники закладів загальної та вищої освіти минулих років.

Основна сесія ЗНО 2021 року триватиме з 21 травня до 15 червня.

Фото: Черкаська ОДА

Абітурієнти матимуть змогу пройти тестування щонайбільше з п’яти навчальних предметів. Загалом ЗНО буде проведено з тринадцяти навчальних предметів.

На запит учасників завдання сертифікаційних робіт із шістьох навчальних предметів перекладуть кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
коментарі

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.