Черкащани з медалями чемпіонату України з легкої атлетики

Черкаські спортсмени зібрали низку нагород із чемпіонату України з легкої атлетики.

Про це повідомляють у пресслужбі Черкаської ОДА.

Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді триває у Луцьку. Розпочався він учора та завершиться сьогодні.

Світлана Марусенко здобула друге місце у штовханні ядра (4 кг) з результатом 15 метрів 29 сантиметрів.

Валерія Іваненко виборола бронзу з метання молоту серед дорослих з результатом 62 метри 28 сантиметрів. А серед молоді спортсменка стала чемпіонкою України з результатом 62 метри 28 сантиметрів.

Денис Нечипоренко посів другу сходинку турнірної таблиці у бігові на 400 метрів з бар’єрами. Його результат 51 секунда 19 сотих секунд.

Тетяна Безшийко стала чемпіонкою України серед молоді з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Її результат 58 секунд 86 сотих секунди.

Чоловіча молодіжна збірна області стала срібним призером змагань з естафетного бігу 4 по 100 метрів у складі: Дмитро Юнак, Костянтин Кишкань, Олександр Півняк, Артур Шеремет.