Черкащани заборгували за світло десятки мільйонів

На сьогодні черкащани заборгували за світло близько 25 мільйонів гривень.

Про це під час прямого ефіру у студії “18000” повідомила заступниця директора ТОВ “Черкасиенергозбут” Валентина Моцайко.

За її словами, станом на 1 січня 2022 року заборгованість по області від побутових споживачів була близько 8 млн гривень. З них жителі обласного центру мали борг на рівні 2,5 млн гривень.

– Але з урахуванням тих реалій, які є на сьогодні, заборгованість по Черкаській області зросла до 25 мільйонів. По місту Черкаси борг близько 8,5 мільйонів, маємо тут 10 тисяч абонентів-боржників, – сказала Моцайко.

Так, за її словами, один із боржників на Черкащині боргує “Черкасиенергозбуту” вже 79 тис. гривень. Сума боргу найбільшого боржника із Черкас становить 49 тисяч гривень.

Дивіться ефір на тему підвищення тарифу на електропостачання повністю

Як повідомляв “18000”, раніше в Черкасиенергозбуті назвали собівартість електроенергії.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”

Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі
Вісімнадцять три нулі

коментарі
3 Коментарі
  1. А чому до такого боржника не застосувати якісь міри!? Це не 4000.00 і не400.00 за скільки років цей борг? Це не квартирка.

  2. Тіна ви такі розумні. тільки мозгами трошки пошивіліть, Це вказує на бідність народу

  3. Я не повірю, що можна мати таку заборгованість. Адже щомісяця перевіряють покази лічильника.
    І не треба говорити, що немає чим заплатити. Ми обоє пенсіонери, але стараємось платити вчасно., як і в основному всі пенсіонери.
    Просто це вина контролерів, що не відключили за стільки років. І скоріше, що не платять саме багаті і не пускають в свої хороми, щоб не відключили. У бідного би відключили швидко!

Залиште свій коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *