Черкащани здобули призові місця на змаганнях Кубка України з легкої атлетики

Кубок України з легкої атлетики в приміщенні відбувся у Львові. Черкаські легкоатлети вибороли золото та срібло.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці відділення НОК України в Черкаській області.

Участь у змаганнях взяли представники різних регіонів України, зокрема й черкащани.

Вихованець Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву Ростислав Голубович став переможцем Кубку України з бігу на 400 м. Його результат – 49 секунд 63 сотих секунди. Він представляє спортивне товариство “Динамо”. Його тренерами є Інна Василенко та Олександр Старовойтов.

Олег Гордієнко здобув срібло з потрійного стрибка з результатом 14 метрів 06 см. Він теж є вихованцем Черкаської обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву та представляє спортивне товариство “Динамо”. Тренує спортсмена Олексій Гордієнко.

Усі актуальні новини Черкас та області за сьогодні – у вайбер-каналі “18000”. Підписуйся, аби не пропустити!