Черкащани здобули золото, срібло та бронзу на чемпіонаті України серед ветеранів

Черкаські спортсмени здобули низку нагород на відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів.

Про це повідомляють на сторінці Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед ветеранів проходив в Умані з 28 по 30 серпня. Участь у ньому взяли понад 140 спортсменів, що змагалися у вікових категоріях від 35-39 до +70.

Золото чемпіонату у віковій категорії 40-44 роки у каное-одиночці на дистанції 200 метрів вдалось вибороти черкасцю Серію Юрчуку. У цій же дисципліні бронза у Віталія Харченка.

У байдарці-одиночці у віковій категорії 40-44 роки на дистанції 200 метрів перше місце посів Анатолій Калініченко.

На дистанції 200 метрів у віковій категорії 45-49 років у байдарці-одиночці другу сходинку п’єдесталу посів Олексій Яковченко.

У каное-двійці на дистанції 200 метрів у віковій категорії 40-44 роки перемогу здобули Сергій Юрчук та Олексій Яковченко.

У каное-двійці на дистанції 500 метрів Сергій Юрчук та Олексій Яковченко вибороли золото. У цій же дисципліні срібло у Віталя Харченка та Володимира Скицька.

У байдарці-двійці на дистанції 500 метрів у віковій категорії 40-44 роки третє місце у Олега Ганіча та Анатолія Калініченка.