Черкащанин Довбик допоміг Україні вийти у фінал плей-оф відбору на “Євро-2024”

футболіст

AP Photo/Armin Durgut

Збірна України з футболу обійшла Боснію і Герцеговину у плей-оф відбору на чемпіонат Європи 2024 року. Гра закінчилась рахунком 1:2. Артем Довбик забив другий гол, що вивів Україну вперед.

Про це пишуть “18000”.

У другому таймі, після автогола Миколенка, коли м’яч рикошетом залетів у дальній кут воріт, українці відігрались за п’ять хвилин до завершення основного часу.

Перший гол збірна України забила на 85-й хвилині. Мудрик кинув у прорив правим флангом на Коноплю. Той прострілив на Яремчука, який переправив м’яч у сітку, зрівнявши рахунок – 1:1.

На 88-й хвилині Миколенко відпасував на Яремчука, який протягнув м’яч лівим флангом й навісив у центр. Там Довбик виграв верхову боротьбу та пробив головою по воротах. Гра завершилася із рахунком – 1:2.

За право зіграти на “Євро-2024” збірна України зіграє з Ісландією. Матч відбудеться 26 березня і буде для українців “домашнім”, у польському Вроцлаві.

Відеоісторії про черкащан, добірки корисностей та залаштунки життя команди “18000” – підписуйся на наш інстаграм.