Черкасець Довбик забив гол у матчі за національну збірну (ВІДЕО)

Артем Довбик

Черкасець Артем Довбик відзначився голом за національну збірну України у матчі Ліги націй проти Чехії. Гра закінчилася нічиєю.

Про це пише “18000”.

Артем Довбик вийшов на матч в основному складі, очоливши напад. Першою на 18 хвилині пропустила збірна України. Вдалося відігратися аж у другому таймі. Гравці “синьо-жовтих” заробили пенальті, а після Артем Довбик успішно його реалізував.

У підсумку матч закінчився із рахунком 1:1. Нині національна збірна України посідає останнє четверте місце із набраними чотирма балами. Вище розташувалися Грузія та Албанія, у яких шість очок. Очолює групу Чехія із сімома балами. Останній дві гри “синьо-жовтих” у Лізі націй відбудуться у листопаді цього року.

Нагадаємо, що нещодавно черкасець Артем Довбик відзначився голом за “Рому” в матчі Ліги Європи проти “Атлетіка”.

Важливі новини про ситуацію в Черкасах та країні. Без маніпуляцій та неперевіреної інформації. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”