Черкащанин Довбик забив у Прем’єр-лізі

Артем Довбик забив гол у матчі ФК «Маріуполь» та СК «Дніпро-1», що закінчився внічию 2:2.

Про це пише “Черкаський спорт”.

На початку другого тайму дніпряни подали два небезпечних кутові: Довбик спочатку пробив поруч із стійкою (м’яч зачепив захисника), а після наступного кутового він же перевірив на міцність поперечину суперника.

Форвард СК «Дніпро-1»  продовжив шукати шляхи до воріт і ось вже голкіпер маріупольців Гальчук реагує на підступний удар Довбик з лінії карного майданчику. А свій наступний шанс відзначитись Артем отримав вже у вигляді пенальті, який заробив Дубінчак, і Довбик не схибив, впевнено розкидавши голкіпера і м’яч по різних кутах – 2:1 на користь дніпрян.

Фактично повністю контролюючи гру, дніпряни дозволили супернику відновити рівновагу на 87 хвилина матчу.

У звітній грі взяли участь два черкащанина – уже згаданий Артем Довбик, реалізувавши пенальті, залишив футбольне поле на 76 хвилині, натомість його тезка Бондаренко вийшов на заміну на 63 хвилині поєдинку.