Черкасець Довбик забив ювілейний гол за збірну України

Артем Довбик

Артем Довбик забив десятий м’яч за національну збірну у товариському матчі проти Молдови 11 червня.

Про це пише “18000”.

Черкасець вийшов на поле на початку другого тайму, замінивши Романа Яремчука. Свій 10-й гол за збірну України Довбик забив на 49-й хвилині. Гольову передачу на Артема віддав Георгій Судаков. Черкасець прийняв передачу напарника у штрафній суперників та з гострого кута поклав м’яч у ворота.

У товариському матчі проти Молдови грав ще один черкасець – Віталій Миколенко. На 25-й хвилині захисник опонентів у підкаті збив українця. Після цього зіткнення Віталій отримав ушкодження й не зміг продовжити гру, уже на 30-й хвилині його замінили на Олександра Зінченка. Наразі невідомо чи зможе Віталій Миколенко зіграти на Євро-2024, яке стартує 14 червня у Німеччині.

У кінцевому результаті збірна України перемогла Молдову із рахунком 4:0. По закінченню гри вболівальники віддали титул “Лева матчу” Віталію Миколенку.

Нагадаємо, що Артем Довбик потрапив до збірної сезону іспанської Ла Ліги. Крім цього, черкасець став найкращим бомбардиром Іспанії сезону 23/24 за “Жирону”. У його заліку 24 голи та 8 асистів.

Перевірена оперативна інформація про ситуацію в Черкасах та Україні. Підписуйся на телеграм-канал “18000 | Шо там у Черкасах?”